VÝHODNÁ POLOHA
A REPREZENTATIVNÍ ADRESA

Dům u Zlatého jelena je určen zájemcům s citem pro historické prvky spolu s moderní technologií. Historie objektu je patrná již při prvním pohledu na budovu, který uchvátí domovním znamením Zlatého Jelena v nároží objektu. Objekt nabízí všechny atributy a požadavky na současné podnikatelské, pracovní a životní prostředí. Díky vhodnému umístění budovy nabízí všechna patra krásný výhled na samotné centrum Olomouce.  Dům U Zlatého jelena je nově zrekonstruovaná čtyřpodlažní budova v historickém centru města Olomouce stojící na nároží Horního a Dolního náměstí. V  budově je k dispozici 1 355 m2 pronajímatelných ploch ve čtyřech podlažích. Funkční využití objektu tvoří komerční plocha v přízemí a administrativní provoz s nezbytným technickým a hygienickým zázemím ve 2NP,  3NP a 4NP. Jemná elegance, historické prostředí a prvotřídní funkčnost jsou základními stavebními kameny pro Vaše podnikání, které Vám dům U Zlatého jelena nabízí.

 

 

– atraktivní lokalita v centru Olomouce

 

– samostatné kuchyňky v každé jednotce a sociální zázemí

 

– vlastní reprezentativní recepce na patře s prostorným vstupním lobby pro příchozí návštěvy

 

– kancelářské prostory na patře s průměrnou podlahovou plochou kanceláře 40 m2

 

– v kancelářích datové rozvody, připojení na internet a telefonní linky

 

– na každém patře klimatizovaná serverovna provozující profesionální síťovou infrastrukturu

 

– budova střežena elektronickým zabezpečovacím systémem

 

– parkovací stání – reprezentativní vstupní hala se schodištěm

– prosklený výtah

 

– centrální vytápění objektu, individuální regulace v každé místnosti

 

– historické parkety a malované trámové stropy

 

– kanceláře zabezpečené čidly a elektronickými detektory kouře

 

– kastlová dvoukřídlová okna s izolačním dvojsklem

 

– interiérové dveře původní dřevěné kazetové do obložkových zárubní

 

– přístupy kontrolovatelné magnetickou kartou

 

– profesionální správa budovy

 

– přístup 24 hod denně/ 7 dní v týdnu – úklidová firma

 

 

 

Přízemí


Nalézt ideální komerční prostor šitý na míru právě Vašim potřebám je důležitý hlediskem, který může ovlivnit všechny aspekty Vašeho podnikání.

 

Lukrativní prostor k pronájmu umístěný v atraktivní části reprezentativního domu U Zlatého jelena s hlavním vchodem z Dolního náměstí nabízí komerční prostor v 1NP dvorního traktu spolu s prostorem v suterénu pod dvorní částí. Celkově patro nabízí 100 m2 komerčních prostor.

 

1NP


Kanceláře v centru města jsou snem mnoha podnikatelů. Centrum je nejen snadno dostupné, ale stará se také o prestižní vizitku společnosti.

 

Objekt nabízí zrekonstruované kancelářské prostory k pronájmu, situovaná v atraktivní lokalitě. Kanceláře jsou přístupné hlavním schodištěm nebo prostřednictvím výtahu. Jedinečnou atmosféru prostor dotváří původní historické kazetové parkety a malované dřevěné trámové stropy. Hlavní trakt nabízí výhled přímo na náměstí. Celkově patro nabízí 398 m2 kancelářských prostor. Dům U Zlatého jelena Vám nabízí víc než jen pronájem kanceláří. U nás budou vaše kanceláře vypadat přesně tak, jak to budete chtít vy.

 

2NP


Kanceláře v centru města jsou snem mnoha podnikatelů. Centrum je nejen snadno dostupné, ale stará se také o prestižní vizitku společnosti.

 

Objekt nabízející zrekonstruované kancelářské prostory k pronájmu, situovaná v atraktivní lokalitě. Kanceláře jsou přístupné hlavním schodištěm nebo prostřednictvím výtahu. Jedinečnou atmosféru prostor dotváří původní parkety spolu s historickými trámy. Hlavní trakt nabízí výhled přímo na náměstí. Celkově patro nabízí 425 m2 kancelářských prostor. Dům U Zlatého jelena Vám nabízí víc než jen pronájem kanceláří. U nás budou vaše kanceláře vypadat přesně tak, jak to budete chtít vy.

 

3NP


Kanceláře v centru města jsou snem mnoha podnikatelů. Centrum je nejen snadno dostupné, ale stará se také o prestižní vizitku společnosti. Patro je již obsazené.

 

Objekt nabízející zrekonstruované kancelářské prostory k pronájmu, situovaná v atraktivní lokalitě. Kanceláře jsou přístupné hlavním schodištěm nebo prostřednictvím výtahu. Hlavní trakt nabízí výhled přímo na náměstí. Celkově patro nabízí 432 m2 kancelářských prostor. Dům U Zlatého jelena Vám nabízí víc než jen pronájem kanceláří. U nás budou vaše kanceláře vypadat přesně tak, jak to budete chtít vy.